CLT32-R44 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CLT32-R44 |
Opis | FIXED IND 440NH 10.1A 7.6 MOHM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 22 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 440 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10.1 A 7,6mOhm 4-SMD |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CLT32-R44 Modele |
Kategoria | Ekranowanie Ekranowany |
Prod. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 7,6mOhm |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 165°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,106" (2,70mm) |
Prąd - nasycenia (Isat) 13,5A |