CLT32-R31
Numer produktu DigiKey
495-CLT32-R31TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-CLT32-R31CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-CLT32-R31DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLT32-R31
Opis
FIXED IND 310NH 12.1A 5.3 MOHM
Szczegółowy opis
310 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 12.1 A 5,3mOhm 4-SMD
Modele EDA/CAD
CLT32-R31 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
5,3mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,106" (2,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
17,5A