CLT32-R11
Numer produktu DigiKey
495-CLT32-R11TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-CLT32-R11CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-CLT32-R11DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CLT32-R11
Opis
FIXED IND 110NH 20A 1.9 MOHM SMD
Szczegółowy opis
110 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 20 A 1,9mOhm 4-SMD
Modele EDA/CAD
CLT32-R11 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1,9mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,106" (2,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
29A