B88269X7120C011
Numer produktu DigiKey
495-B88269X7120C011-ND
Producent
Numer produktu producenta
B88269X7120C011
Opis
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (1 Form A) 300 A 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B88269X7120C011 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Producent
TDK
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1V=
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
35 ms
Napięcie cewki
12V=
Czas zwalniania
20 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Prąd cewki
333.3 mA
Prąd znamionowy styku
300 A
Moc cewki
4W
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)
Rezystancja cewki
36Ohm