B88269X6240C011 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 4
Stycznik SPST-NO (1 Form A) 400 A 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B88269X6240C011
Numer produktu DigiKey
495-B88269X6240C011-ND
Producent
Numer produktu producenta
B88269X6240C011
Opis
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B88269X6240C011 Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Element gwintowany, odprowadzenia przewodów
Producent
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2V=
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Czas pracy
35 ms
Napięcie cewki
24V=
Czas zwalniania
20 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Prąd cewki
250 mA
Prąd znamionowy styku
400 A
Moc cewki
6W
Napięcie przełączania
1000V= (maks.)
Rezystancja cewki
96Ohm