B82724A2501N001 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
SCHURTER Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
82 mH @ 10 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Otwór przelotowy 500mA DCR 2,3Ohm (typ.)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B82724A2501N001
Numer produktu DigiKey
B82724A2501N001-ND
Producent
Numer produktu producenta
B82724A2501N001
Opis
CMC 82MH 500MA 2LN TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B82724A2501N001 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2,3Ohm (typ.)
Producent
TDK
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taca
Agencja zatwierdzająca
ENEC, UR, VDE
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Rozmiar / wymiar
1,303" x 1,280" (33,10mm x 32,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,776" (19,70mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
82 mH @ 10 kHz
Obudowa / skrzynia
Poziome, 4 wtyki PC
Prąd znamionowy (maks.)
500mA