B82442T1333K050
Numer produktu DigiKey
495-75645-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-75645-1-ND - Taśma cięta (CT)
495-75645-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82442T1333K050
Opis
FIXED IND 33UH 840MA 360 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 840 mA Maks. 360mOhm 2-SMD, J-Lead
Modele EDA/CAD
B82442T1333K050 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 360mOhm
Prod.
Q przy częst.
15 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
11MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Tolerancja
±10%
Obudowa dostawcy urządzenia
2220 (5650 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,220" x 0,197" (5,60mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,38A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,209" (5,30mm)