B82422T1152J000
Numer produktu DigiKey
495-B82422T1152J000TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B82422T1152J000CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B82422T1152J000DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B82422T1152J000
Opis
FIXED IND 1.5UH 370MA 700 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 370 mA Maks. 700mOhm 2-SMD, J-Lead
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B82422T1152J000 Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 700mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
200MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2-SMD, J-Lead
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
1210 (3225 metryczne)
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Ekranowanie
Nieekranowane
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)