B72220U2321K501
Numer produktu DigiKey
495-77212-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72220U2321K501
Opis
VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
510 V 10 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 20mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
561 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
10 kA
Seria
Energia
273J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
720 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
320 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
420 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
459 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 20mm
Napięcie warystora (typ.)
510 V