B72214U2511K501
Numer produktu DigiKey
495-77209-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72214U2511K501
Opis
VARISTOR 820V 5KA DISC 14MM
Szczegółowy opis
820 V 5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 14mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72214U2511K501 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
902 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
5 kA
Seria
Energia
165J
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
240 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
510 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
670 V
Napięcie warystora (min.)
738 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 14mm
Napięcie warystora (typ.)
820 V