B72210U2251K501
Numer produktu DigiKey
495-B72210U2251K501-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72210U2251K501
Opis
VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72210U2251K501 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
429 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
50J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
245 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
250 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
320 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
351 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
390 V