B65879Q0100K097
Numer produktu DigiKey
495-B65879Q0100K097-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65879Q0100K097
Opis
FERRITE CORE PQ 100NH N95 2=1PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N95 Rdzenie ferrytowe PQ Typ 1,102" (28,00mm) LDługość 0,886" (22,50mm) szerokość Średnica 0,598" (15,19mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B65879Q0100K097 Modele
Kategoria
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.441
Długość efektywna (le) mm
67.8
Seria
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
153.8
Opakowanie
Zbiorcze
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
PQ
Materiał
N95
Wysokość
0,598" (15,19mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
100 nH
Długość
1,102" (28,00mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
0,886" (22,50mm)