B58043I9563M052
Numer produktu DigiKey
495-B58043I9563M052TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B58043I9563M052CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B58043I9563M052DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
B58043I9563M052
Opis
CeraLink 2220 900V 0.056uF
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±20% 900V Kondensatory ceramiczne 2220 (5750 metryczne)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)