B41693B9477Q001
Numer produktu DigiKey
495-B41693B9477Q001-ND
Producent
Numer produktu producenta
B41693B9477Q001
Opis
CAP ALUM 470UF 100V AXIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 175mOhm przy 100Hz 5000h przy 125°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B41693B9477Q001 Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 125°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Polaryzacja
Biegunowe
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.2 A @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
76 mOhms
Tolerancja
-10%, +30%
Rozmiar / wymiar
0,787" x 1,142" (20,00mm x 29,00mm) (śr. x dł.)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
175mOhm przy 100Hz