B32913A5474K000
Numer produktu DigiKey
B32913A5474K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32913A5474K000
Opis
CAP FILM 0.47UF 10% 530VAC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF Kondensatory warstwowe 530V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32913A5474K000 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Rozmiar / wymiar
1,043" x 0,571" (26,50mm x 14,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,161" (29,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
530V