Ilustracja dla B32758G2656J000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32758G2656J000
Numer produktu DigiKey
495-B32758G2656J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32758G2656J000
Opis
CAP FILM 65UF 5% 500VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
65 µF Kondensatory warstwowe 250V 500V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32758G2656J000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1.6 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
2,264" x 1,772" (57,50mm x 45,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,244" (57,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
2,067" (52,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
500V