B32756G7156K000
Numer produktu DigiKey
495-B32756G7156K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32756G7156K000
Opis
CAP FILM 15UF 10% 550VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Kondensatory warstwowe 275V 550V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe - 4 odprowadzenia
Modele EDA/CAD
B32756G7156K000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4.5 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
1,654" x 1,102" (42,00mm x 28,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,673" (42,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
275V
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
550V