B32672Z6683J000
Numer produktu DigiKey
495-B32672Z6683J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32672Z6683J000
Opis
CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
0.068 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32672Z6683J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Zastosowania
Korekcja współczynnika mocy (PFC)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V