B32672Z5154J289 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | B32672Z5154J289-ND - Taśma i skrzynka (TB) |
Producent | |
Numer produktu producenta | B32672Z5154J289 |
Opis | CAP FILM 0.15UF 5% 520VDC RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.15 µF Kondensatory warstwowe 277V 520V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32672Z5154J289 Modele |
Kategoria | Materiał dielektryczny |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Opakowanie Taśma i skrzynka (TB) | Obudowa / skrzynia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,433" (11,00mm) |
Tolerancja ±5% | Zakończenie Wtyki PC |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 277V | Rozstaw odprowadzeń 0,591" (15,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd stały 520V | Zastosowania Korekcja współczynnika mocy (PFC) |