B32656S1824K566 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.82 µF Kondensatory warstwowe 750V 1700V (1,7kV) Polipropylen (PP), metalizowany Prostokątna skrzynka
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32656S1824K566
Numer produktu DigiKey
495-B32656S1824K566-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32656S1824K566
Opis
FILM CAP 0.8200UF 10% 1700V- MKP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4 mOhms
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Seria
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Rozmiar / wymiar
1,693" x 1,299" (43,00mm x 33,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,890" (48,00mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Zaciski główkowe
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
750V
Zastosowania
Wysokie impulsy, DV/DT; ogranicznik prędkości
Napięcie znamionowe - prąd stały
1700V (1,7kV)