B32652A0473K000
Numer produktu DigiKey
495-6867-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32652A0473K000
Opis
CAP FILM 0.047UF 10% 1KVDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF Kondensatory warstwowe 250V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32652A0473K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 100°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,276" (18,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Zastosowania
Motoryzacja; Łącznik prądu stałego, filtrowanie prądu stałego; wysoka pulsacja, DV/DT; Ogranicznik
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)