Ilustracja dla B32642B1153J000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32642B1153J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642B1153J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642B1153J000
Opis
CAP FILM 0.015UF 5% 1.6KVDC RAD
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 500V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32642B1153J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)