B32641H0682J000
Numer produktu DigiKey
495-B32641H0682J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32641H0682J000
Opis
6.8NF 5% 1000V MMKP BOXED
Szczegółowy opis
6800 pF Kondensatory warstwowe 600V 1000V (1kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,236" (13,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
600V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
1000V (1kV)