B32621A3683K000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 574
Arkusz danych
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 0
KEMET
KEMET
0.068 µF Kondensatory warstwowe 140V 250V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32621A3683K000
Numer produktu DigiKey
B32621A3683K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32621A3683K000
Opis
CAP FILM 0.068UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
B32621A3683K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,197" (13,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
140V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V