B32620A6153K000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
TDK
W magazynie: 5 158
Arkusz danych
0.015 µF Kondensatory warstwowe 400V 630V Polipropylen (PP), metalizowany - w stosach Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32620A6153K000
Numer produktu DigiKey
B32620A6153K000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32620A6153K000
Opis
CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32620A6153K000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,406" x 0,236" (10,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
400V
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V