B32529C3153K189
Numer produktu DigiKey
495-B32529C3153K189TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-B32529C3153K189CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C3153K189
Opis
CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32529C3153K189 Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,283" x 0,098" (7,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V