B32529C1224J289
Numer produktu DigiKey
495-B32529C1224J289CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B32529C1224J289TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C1224J289
Opis
CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B32529C1224J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,138" (7,30mm x 3,50mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
63V
Zastosowania
Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych
Napięcie znamionowe - prąd stały
100V