Ilustracja dla B32529C0334J289 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32529C0334J289
Numer produktu DigiKey
495-B32529C0334J289CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-B32529C0334J289TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
B32529C0334J289
Opis
CAP FILM 0.33UF 5% 63VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF Kondensatory warstwowe 40V 63V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32529C0334J289 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,118" (7,30mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
40V
Napięcie znamionowe - prąd stały
63V