B32521C1224K189 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | B32521C1224K189-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | B32521C1224K189 |
Opis | CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.22 µF Kondensatory warstwowe 63V 100V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | B32521C1224K189 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Typ mocowania Otwór przelotowy |
Seria | Obudowa / skrzynia |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Rozmiar / wymiar 0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.) |
Status części Aktywny | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,276" (7,00mm) |
Pojemność | Zakończenie Wtyki PC |
Tolerancja ±10% | Rozstaw odprowadzeń 0,394" (10,00mm) |
Napięcie znamionowe - prąd zmienny 63V | Zastosowania Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych |
Napięcie znamionowe - prąd stały 100V | Parametry znamionowe AEC-Q200 |