B32332I6356J082
Numer produktu DigiKey
495-76536-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32332I6356J082
Opis
CAP FILM 35UF 5% 450VAC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Kategoria
Materiał dielektryczny
Polipropylen (PP), metalizowany
Producent
TDK
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Praca silnika
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
4,173" (106,00mm)
Pojemność
35µF
Typ mocowania
Korpus, montaż na elemencie gwintowanym
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
450V