EC6R015508020M
Numer produktu DigiKey
5907-EC6R015508020M-ND
Producent
Numer produktu producenta
EC6R015508020M
Opis
CAP 1.5F 6.0V UCAP pack
Standardowy czas realizacji przez producenta
0 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 F (EDLC) Superkondensatory 6 V Promieniowe, puszka 90mOhm przy 1kHz 1000h przy 65°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 65°C
Producent
EnyGy
Zakończenie
Wtyki PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Pojemność
1.5 F
Rozmiar / wymiar
0,630" x 0,335" (16,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
-10%, +20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,925" (23,50mm)
Napięcie - znamionowe
6 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 1kHz