FTE20-BI16AE12
Numer produktu DigiKey
4614-FTE20-BI16AE12-ND
Producent
Numer produktu producenta
FTE20-BI16AE12
Opis
SEN LVL GRAN SLD SWITCH NO/NC
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Granulaty stałe Czujnik poziomu Przełącznik NO/NC Wyjście Gwintowane
Kategoria
Konfiguracja wyjściowa
NO/NC
Producent
Endress+Hauser
Prąd
100 mA
Seria
Typ mocowania
Gwintowane
Opakowanie
Skrzynka
Materiał - obudowa i pryzmat
Poliwęglan
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Typ
Granulaty stałe
Napięcie znamionowe
20V - 28V