FTE20-AA11AA11
Numer produktu DigiKey
4614-FTE20-AA11AA11-ND
Producent
Numer produktu producenta
FTE20-AA11AA11
Opis
SEN LVL GRAN SLD SWITCH BINARY
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Granulaty stałe Czujnik poziomu Przełącznik Binarny Wyjście NPT 1 1/2" (38,1mm) męskie
Kategoria
Konfiguracja wyjściowa
Binarny
Producent
Endress+Hauser
Prąd
10 A
Seria
Poziom uruchomienia przełącznika
2,953" (75mm)
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
NPT 1 1/2" (38,1mm) męskie
Status części
Aktywny
Materiał - obudowa i pryzmat
Poliwęglan
Typ
Granulaty stałe
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Typ wyjścia
Przełącznik
Napięcie znamionowe
20V - 28V