RSCB14745R5L08015T
Numer produktu DigiKey
604-RSCB14745R5L08015T-ND
Producent
Numer produktu producenta
RSCB14745R5L08015T
Opis
CAP 470MF -20% +80% 5.5V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 mF (EDLC) Superkondensatory 5.5 V Promieniowe, puszka 30Ohm przy 1kHz 1000h przy 70°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 70°C
Producent
Elna America
Zakończenie
Wtyki PC
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
470 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,846" (21,50mm)
Tolerancja
-20%, +80%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
5.5 V
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
30Ohm przy 1kHz