PRI-51/16A
Numer produktu DigiKey
5132-PRI-51/16A-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRI-51/16A
Opis
1PHASE CURRENT MONITORING RELAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
1 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Pomiar natężenia prądu zmiennego/stałego 24 - 240V~, 24V=
Kategoria
Zakres wyzwalania
1,6 - 16A -
Producent
ELKO EP North America
Czas opóźnienia
0,5s - 10s
Seria
Napięcie - zasilania
24 - 240V~, 24V=
Opakowanie
Zbiorcze
Typ wyjścia
Przekaźnik
Status części
Aktywny
Obwód
SPDT (1 Form C)
Typ
Pomiar natężenia prądu zmiennego/stałego
Typ mocowania
Szyna DIN
Status wyzwalania
Pod wysokim/niskim napięciem
Temperatura robocza
-20°C - 55°C