ED-HMI2120-101C-1208
Numer produktu DigiKey
4555-ED-HMI2120-101C-1208-ND
Producent
Numer produktu producenta
ED-HMI2120-101C-1208
Opis
RPI HMI 10.1'' W/CM4102008
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Komputer jednopłytkowy 1,5GHz 4 Rdzeń 2GB RAM Raspberry Pi CM4 # CM4102008: ARM Cortex-A72
Kategoria
Kształt
10,1"
Producent
EDATEC
Pojemność RAM/zainstalowana
2GB
Seria
Interfejs przechowywania
eMMC
Opakowanie
Skrzynka
Wyjścia wideo
HDMI
Status części
Aktywny
Ethernet
10/100 Mbps, 10/100/1000 Mbps
Procesor rdzenia
Raspberry Pi CM4 # CM4102008: ARM Cortex-A72
USB
Micro USB (1), USB 2.0 (2)
Prędkość
1,5GHz
RS-232 (422, 485)
4
Liczba rdzeni
4
Układ czasowy nadzorujący
Tak
Moc (W)
20W
Temperatura robocza
-25°C - 60°C