633-M62-663-BN6
Numer produktu DigiKey
151-633-M62-663-BN6-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M62-663-BN6
Opis
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Modele EDA/CAD
633-M62-663-BN6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C