633-M62-363-BT2
Numer produktu DigiKey
151-633-M62-363-BT2-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M62-363-BT2
Opis
CONN D-SUB HD PLG 62POS R/A SLDR
Modele EDA/CAD
633-M62-363-BT2 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C