633-M62-363-BN3
Numer produktu DigiKey
151-633-M62-363-BN3-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M62-363-BN3
Opis
CONN D-SUB PLUG 62POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
62 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Modele EDA/CAD
633-M62-363-BN3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C