633-M26-663-BT3
Numer produktu DigiKey
151-633-M26-663-BT3-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M26-663-BT3
Opis
CONN D-SUB HD PLG 26POS R/A SLDR
Modele EDA/CAD
633-M26-663-BT3 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające, osłona ekranująca
Temperatura robocza
-55°C - 125°C