633-M15-363-WT6
Numer produktu DigiKey
151-633-M15-363-WT6-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M15-363-WT6
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Modele EDA/CAD
633-M15-363-WT6 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Kolor
Białe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C