633-M15-363-BT4
Numer produktu DigiKey
151-633-M15-363-BT4-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M15-363-BT4
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Modele EDA/CAD
633-M15-363-BT4 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C