633-M15-363-BN5
Numer produktu DigiKey
151-633-M15-363-BN5-ND
Producent
Numer produktu producenta
633-M15-363-BN5
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
633-M15-363-BN5 Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, ekranowanie
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
3
Forma styku
Obrobione
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - duża gęstość
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C