630W21W1640-3NA
Numer produktu DigiKey
151-630W21W1640-3NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W21W1640-3NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W21W1640-3NA Modele
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C