630W21W1140-3NB
Numer produktu DigiKey
151-630W21W1140-3NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W21W1140-3NB
Opis
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W21W1140-3NB Modele
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C