630W17W2340-4NC
Numer produktu DigiKey
151-630W17W2340-4NC-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W17W2340-4NC
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W17W2340-4NC Modele
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające, wsporniki montażowe, osłona ekranująca
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C