630W17W2240-2NA
Numer produktu DigiKey
151-630W17W2240-2NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W17W2240-2NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W17W2240-2NA Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 20A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C