630W17W2140-4NA
Numer produktu DigiKey
151-630W17W2140-4NA-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W17W2140-4NA
Opis
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SOLDER
Modele EDA/CAD
630W17W2140-4NA Modele
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Ekranowany
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C