630W13W3240-3NB
Numer produktu DigiKey
151-630W13W3240-3NB-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W13W3240-3NB
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630W13W3240-3NB Modele
Grubość wykończenia styku
Flash
Prąd znamionowy (A)
5A, 30A
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C