630W13W3140-4N3
Numer produktu DigiKey
151-630W13W3140-4N3-ND
Producent
Numer produktu producenta
630W13W3140-4N3
Opis
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Szczegółowy opis
13 (10 + 3 zasilanie) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
630W13W3140-4N3 Modele
Grubość wykończenia styku
5,00µin (0,127µm)
Prąd znamionowy (A)
5A, 40A
Funkcje
Blokada płytki, wsporniki mocujące, ekranowane
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Temperatura robocza
-55°C - 125°C